Google Moja Firma - jak stworzyć wizytówkę Google? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Google Moja Firma – jak stworzyć wizytówkę Google?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

Dzięki wizytówce Google Moja Firma jesteśmy w stanie zaistnieć w Internecie. Sprawdza się to zwłaszcza, gdy prowadzimy biznes i chcemy, by klienci mogli znaleźć nas w sieci. Dzięki dodaniu lokalizacji swojej firmy w Google znacząco możemy poprawić swoją widoczność w Internecie.

Jeśli nasza firma nie ma podanych informacji w Internecie, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że nie odniesie sukcesu. A wszystko dzieje się za sprawą, że w Internecie przebywa wiele młodych ludzi i mogą znaleźć wszystko za pomocą kilku kliknięć. Warto właśnie dopasować się do takiego targetu, gdyż w przyszłości możemy liczyć na stałych klientów, których pozyskaliśmy właśnie z Internetu.

Jeżeli będziemy dobrze prowadzić wizytówkę Google Moja Firma, to zwiększymy swoją widoczność w Internecie i zainteresowanie klientów. Dzięki niej możemy przedstawić swoją ofertę, kontakt z klientami i opinie o naszych usługach bądź produktach. Wiele firm działa lokalnie, dlatego warto oznaczyć swoją firmę na mapach Google. Z pewnością pomoże to dotrzeć klientom do naszego miejsca.

Gdy zdecydujemy się na założenie wizytówki w Google Moja Firma trzeba podać konkretny adres firmy, pod który przyjdzie kod weryfikacyjny od Google. Może to być adres zamieszania lub obiektu firmy. Następnie należy założyć konto firmowe Google. Warto o tym pamiętać, by nie tworzyć wizytówki na prywatnym koncie, ze względu na zachowanie prywatności. Kolejnym krokiem jest wejście na stronę https://www.google.pl/business/, aby dodać swoją wizytówkę. Po zalogowaniu trzeba podać nazwę swojej firmy. Ważne jest, aby nie podawać pełnej nazwy firmy, tylko konkretną nazwę, która reprezentuję naszą firmę i dobrać odpowiednią kategorię działalności. Kolejne kroki są dość intuicyjne, więc nie przysporzy nam to żadnego problemu w dodawaniu naszej wizytówki.

Ostatnim etapem jest weryfikacja firmy. Może ona wystąpić telefonicznie, bądź poprzez SMS. Później już w panelu naszej firmy możemy spersonalizować i dodać brakujące dane do naszej firmy.

Komu powierzyć działania związane ze swoją firmą w Internecie?
Jak widać dodanie naszej firmy do wizytówek Google nie jest trudne, a może nam pomóc w pozyskaniu potencjalnych klientów. Warto posiadać również własną stronę internetową jako dodatkową wizytówkę działalności. Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych i działaniach marketingowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na: Link do oferty Pixelwork. Zapraszamy do kontaktu z nami, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
0,00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij