Jak nie zrobić sobie antyreklamy? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Jak nie zrobić sobie antyreklamy?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

Podczas wiosny przychodzą nam porządki typu sprzątania biur, mycie okien i porządkowanie papierów. Również warto podczas wiosny zająć się reklamą. Każda stacjonarna firma posiada reklamy typu outdoor np. jak: szyldy, reklamy świetlne i bilboardy.

Wszystko z czasem traci swój urok, zmieniają się trendy i style. Wraz z nadejściem wiosny powinno się wykonać audyt reklamy zewnętrznej. Tego typu działanie ma za zadanie sprawdzenie, czy na pewno nasza reklama nie odstrasza klientów. Niezależnie od tego czy mieszkamy w dużym mieście, lub małym, zawsze znajdziemy miejsce, które posiada starą wypłowiałą reklamę. Nie jest to nic nowego. Niestety w dzisiejszych czasach jest tak, że to co kiedyś było dobrą reklamą, to dzisiaj jest antyreklamą. Nie należy dopuszczać do takiej sytuacji. Potencjalny klient widząc niezadbaną reklamę nie spojrzy na nas biznes z zaciekawieniem.

Jeżeli wiadomo, że stan naszej reklamy jest tragiczny, to warto skontaktować się z agencją reklamową taką jak Pixelwork.pl, która z pewnością doradzi co należy z nią robić. W swojej ofercie projektujemy loga, banery, etc. Warto zapoznać się z naszą ofertą dostępną na: Link do oferty projektowania graficznego. Zapraszamy do kontaktu z nami, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
0,00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij