Jak powinna wyglądać strona internetowa dla firmy internetowej? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Jak powinna wyglądać strona internetowa dla firmy internetowej?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

Jak każdy dom musi być solidnie wykonany to tak samo firma budowlana musi posiadać swoją stronę internetową. Na takiej stronie powinna znajdować się oferta, portfolio i informacje o naszej firmie. W tym artykule dowiemy się, jak powinna wyglądać strona dla firmy budowlanej?

Użytkownicy Internetu są z dnia na dzień bardziej wymagający i wiedzą co jest wykonane profesjonalnie, a co nie. Wymagają oni coraz to nowoczesnej i funkcjonalnej strony, dlatego właściciele strony mają przed sobą nie lada wyzwanie, by sprostać ich wymaganiom i oczekiwaniom.

Większa część odbiorców to wzrokowcy, dlatego też taka strona dla firmy budowlanej musi być wizualnie estetyczna. Strona taka powinna być czytelna dla użytkownika i wprawiać go w pozytywny nastrój. Istotne jest również dobranie odpowiednich grafik na stronie. Same zdjęcia powinny przedstawiać prace wykonane przez daną firmę. Ciekawym pomysłem jest slider, który ukazuje wykonane inwestycje budowlane.

Nie warto takiej strony przepełniać niepotrzebnymi podstronami i treściami, które nic nie wniosą do wiedzy użytkownika o naszej firmie. Powinniśmy umieścić podstawowe zakładki, które przeniosą użytkownika do konkretnej podstrony. Najczęściej stosuje się zakładki takie jak: strona główna, o nas, kontakt, realizacje i galeria zdjęć. Dzięki takiemu zabiegowi, poruszanie się po stronie będzie bardziej intuicyjne, przez co znacznie bardziej zachęcimy użytkownika do przeglądania naszej strony.

Informacje o firmie
Firma powinna w tej zakładce zaprezentować się klientowi. Powinniśmy zamieścić tutaj informacje o powstaniu naszej firmy, lata doświadczenia, z kim współpracujemy i co znajduje się w zakresie naszych usług.

Dla klientów przemawiają konkretne liczby, takie jak liczba lat w branży, ilość betonu użytego do produkcji, liczba inwestycji i liczba pracowników w firmie. Im konkretniejsze wyliczenia podamy, tym bardziej jesteśmy w stanie zainteresować klienta swoją firmą. Im bardziej oryginalny pomysł — tym lepiej.

Realizacje
Podstronę realizacje należy przygotować w sposób jak najbardziej profesjonalny sposób. Warto obok realizacji podać takie informacje jak lokalizacje, metraż i podstawowe materiały użyte do budowy domu.

Responsywny design
Dzisiejsze czasy, to czasy urządzeń mobilnych. Należy pamiętać, że przy tworzeniu strony internetowej dla firmy budowlanej trzeba pamiętać o responsywności. Zadbajmy o dostosowanie jej do najnowszych technologii, by była na czasie.

Jeżeli potrzebujemy strony internetowej dla firmy budowlanej to warto skorzystać z usług oferowanych przez agencję interaktywną Pixelwork.pl. Szczegółowa oferta znajduje się pod adresem: Link do oferty tworzenia stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
0,00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij