Jak przygotować się do zmiany strony internetowej? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Jak przygotować się do zmiany strony internetowej?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

Na wstępie warto zastanowić się co chcemy posiadać na stronie. Najprościej jest przejrzeć strony konkurencyjne. Należy zacząć od spisania podstron, które chcemy posiadać, aby mogła posiadać w nagłówku strony takie jak przykładowo: oferta, blog, kontakt, etc. Kolejnym etapem jest spisanie informacji, które zostaną zawarte w danych podstronach. Dodatkowo na tym etapie warto rozważyć kolorystykę strony.

Po wstępnych założeniach możemy rozpocząć do tworzenia treści strony. Ważne jest to, aby nie kopiować treści, które są zawarte w innych stronach. Skutkiem takich praktyk może być obniżenie pozycji w wyszukiwarce Google. Teksty trzeba pisać samodzielnie.

Teraz można przystąpić do stworzenia makiety strony. Taki szablon możemy przygotować już w agencji pod okiem specjalisty. Wtedy możemy również przystąpić do konsultacji ze specjalistą, który nam doradzi co by było lepsze. Warto takiemu specjaliście opowiedzieć o naszej firmie, w czym się specjalizujemy, jakie są nasze mocne strony itd.

Graficy przystępują do zaprojektowania szablonu graficznego strony. Potem trafiają one do klienta, który oznajmia czy wymaga jeszcze jakiś poprawek czy też nie. Po naszej akceptacji szablonu programiści przystępują do wdrożenia szablonu w kod strony. Po tym procesie klient otrzymuje link do roboczej wersji swojej strony. Może ją przeklikać i wyszukać potencjalne błędy. Po naszej akceptacji specjalistom z agencji interaktywnej nie pozostało nic innego jak przenieść stronę na nasz hosting i podpięcie pod domenę.

Jak widać cały proces współpracy z agencją interaktywną podczas zmiany strony internetowej jest przyjemny i płynny. Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracy z agencją interaktywną, to zapraszamy do agencji Pixelwork.pl. Prowadzimy działania związane z tworzeniem stron internetowych. Nasza szczegółowa oferta znajduje się pod adresem: Link do oferty stron internetowych. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu z nami.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
0,00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij