Jak stworzyć fanpage na Facebooku? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Jak stworzyć fanpage na Facebooku?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

Facebook oprócz posiadania profilu użytkownika, na który umieszczamy swoje prywatne treści związane z naszym życiem, oferuje dodatkowo możliwość założenia i prowadzenia strony. Na tej stronie możemy publikować i promować materiały związane z naszą marką, bądź firmą. Warto wiedzieć jak założyć taki fanpage, gdyż może nam to ułatwić życie w przyszłości.

Na początku warto zastanowić się nad tematyką i rodzajem treści zamieszczanych na fanpage. Marketing Internetowy jest dziś bardzo kluczowy jeśli chodzi o istnienie marki na rynku. A Facebook to platforma, która posiada największą liczbę użytkowników na świecie. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch wątków? Takim połączeniem jest właśnie fanpage. Każdy użytkownik Facebooka może być fanem naszej strony lub nawet klientem. Za pośrednictwem fanpage możemy wpłynąć na pozytywny odzew naszej marki w Internecie i jej rozpoznawalność. W przyszłości może się to przełożyć na sprzedaż, na której nam zależy.

Na początku zakładania fanpage trzeba utworzyć stronę. Można to zrobić z wielu poziomów dostępnych na całej stronie. Jeden znajduje się nad przyciskiem wylogowania. Kiedy już wejdziemy w tworzenie strony trzeba wybrać kategorię – czy jesteśmy firmą, marką lub tworzymy społeczność. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie nazwy fanpage i podkategorię strony. Pamiętajmy, żeby wszystko się zgadzało z naszym zamysłem firmy. I to wszystko! Nasz własny fanpage został utworzony. Teraz pozostaje nam kwestia spersonalizowania fanpage i zbierania fanów i klientów.

Jak widać stworzenie fanpage wcale nie jest trudne, każdy może to zrobić. Warto wiedzieć jak się to robi, gdyż może nam to znacząco pomóc w prowadzeniu naszego biznesu w Internecie. Pamiętajmy również o systematyczności, gdyż im lepsza systematyczność prowadzenia fanpage, tym większą ilość fanów jesteśmy w stanie pozyskać.

Jak można wykorzystać potencjał fanpage
Jeżeli nie jesteśmy w stanie samodzielnie dbać o systematykę prowadzenia fanpage, to warto skorzystać z usług naszej agencji interaktywnej Pixelwork. Prowadzimy działania związane z mediami społecznościowymi. Szczegółowa oferta znajduje się pod adresem: Link do oferty mediów społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu z nami, gdyż do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, a o wszystkim informujemy na bieżąco.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
5,00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij