Jaka witryna internetowa jest przyjazna dla przeglądarki? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Jaka witryna internetowa jest przyjazna dla przeglądarki?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

W sytuacji, gdy posiadamy swoją stronę internetową, to chcemy, aby przychodziło do niej jak największa liczba użytkowników. Warto wiedzieć, w jaki sposób zaprzyjaźnić naszą witrynę z wyszukiwarką.
Mapa strony
Sitemap wyświetla strukturę i linki, które pomagają poruszać się użytkownikom po witrynie. Również to dobry sposób na poprawienie naszego rankingu w wyszukiwarce. Mapa strony występuje najczęściej w formie pliku sitemap.xml, w którym zawarte są wszystkie adresy naszej strony. Taką mapę możemy najczęściej wygenerować za pomocą wielu wtyczek i dodatków dostępnych w Internecie.

Unikalne treści
Każdy wie, że unikalne treści zawarte na stronie internetowej przyciągają większą liczbę użytkowników. Oryginalne treści strony zostaną dodatkowo docenione przez roboty Google, które mogą zostać wypromowane, co przyczyni się do wyższej pozycji w przeglądarce. Plagiatowanie innych treści i podpisywanie się pod nimi zostanie natychmiastowo wykryte i może to skutkować niższym rankingiem Google’a. Teksty muszą być napisane poprawnie, spójnie i bez błędów ortograficznych.

Frazy kluczowe
Podczas tworzenia unikalnych treści trzeba pamiętać o frazach kluczowych, które implementujemy w przekazywane treści. Słowa kluczowe powinny poprawnie opisywać naszą całą stronę lub określony jeden przedmiot jednoznacznie. Nie wolno upychać na siłę słów kluczowych do treści, gdyż może to odnieść skutek odwrotny do zamierzonego.

Responsywność strony internetnowej
Responsywność to inaczej zdolność strony do przejrzystego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych. Strona internetowa dostosowuje się do okna przeglądarki, bądź innego urządzenia przenośnego. Wyszukiwarka doceni ten fakt i za to też zostanie lepiej oceniona od stron, które nie posiadają responsywności. Dlatego warto posiadać reponsywną stronę internetową.

Nasza agencja interaktywna Pixelwork.pl zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych. Szczegółowa oferta znajduje się pod adresem: Link do oferty pozycjonowania stron. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
0,00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij