Rewolucja na Facebooku? - Agencja Interaktywna - Pixelwork.pl

Rewolucja na Facebooku?

Avatar
Dominik Jarnot  16 Sty, 2020   

Znudzony cztaniem monotonnych artykułów? Wypłenij krótki formularz, a bezpłatną wycenę otrzymasz jeszcze dziś! :) Wypełnij formularz

Podczas konferencji F8 Mark Zuckerberg przedstawił zmiany na platformie Facebook. Zapowiedziano, że mają to być największe zmiany w 15 letniej historii tegoż serwisu. Z początku aktualizację otrzyma mobilna wersja aplikacji, a później wersja komputerowa. Zapowiedziane są nowe funkcje, systemy i narzędzia, które pozwolą na docieranie do określonych grup.

Wśród nowości można wymienić możliwość publikowania postów w grupach bezpośrednio ze strony głównej. Pojawi się również opcja Secret Crush, przez którą można będzie stworzyć tajną listę znajomych. Nowy design zyska również Facebook Stories, które będzie na wzór bardziej Instagrama. Użytkownicy Messengera będą mogli wspólnie oglądać i komentować filmy.

Aplikacja Messenger ma otrzymać modernizację w ramach projektu LightSpeed, przez co Messenger będzie działał znacznie szybciej. Aplikacja może nawet uruchamiać się poniżej 2 sekund, a waga aplikacji ma zajmować około 30 MB, gdzie dzisiejsza wersja waży ponad 100 MB. Zostanie również wprowadzona opcja obustronnego szyfrowania wiadomości, a także możliwość bezpowrotnego ich usunięcia.


Avatar
Dominik Jarnot [email protected]
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do [...]
Spodobał Ci się nasz artykuł? Daj o sobie znać!
4,50 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2)
KORONAWIRUS W POLSCE – PIXELWORK dla bezpieczeństwa Klientów i pracowników wstrzymuje działalność

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną oraz w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 oraz zabezpieczenia zdrowia i życia naszych Klientów i Pracowników, PIXELWORK od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje prowadzoną działalność.

Zamknij