fbpx

Dlaczego moja firma potrzebuje strony internetowej?

Dlaczego moja firma potrzebuje strony internetowej?

Nie istniejesz w sieci? Nie istniejesz na rynku.

Czy posiadanie własnej strony internetowej jest konieczne?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – tak. Czy widziałeś poważną firmę bez strony internetowej? Raczej nie… Wyobraź sobię sytuację, w której Twoja firma została polecona w rozmowie między dwójką znajomych, co zrobi osoba która usłyszała nazwę Twojej firmy i będzie chciała skorzystać z jej usług? Najprawdopodobniej otworzy przeglądarkę internetową i będzie próbowała znaleźć Twoją stronę.

Ponad 90% klientów będzie wyszukiwało informacji o Towojej firmie w internecie, jestem przekonany, że nie jednokrotnie sam tak robiłeś.

Dokąd prowadzą działania marketingowe?

Wszystkie działania marketingowe w internecie najczęściej będą prowadziły do Twojej strony internetoaej. Ruch który zostanie wygenerowany przez amapnię promocyjną, można wykorzystać do konkretnych celów, np. sprzedażowych.

Poprawienie wizerunku w sieci

Tak samo jak dbamy o wygląd naszego lokalu, powinniśmy zadbać o wizerunek naszej strony internetowej, doskanale wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie.

Strona daje duże możliwości kreowania wizerunku naszej firmy w oczach klienta, który pozwoli wyróżnić Ci się na tle konkurencji, a także pozwoli Twoim klientom szybciej do Ciebie dotrzeć i skorzystać z Twoich usług.

Wizytówka firmy

Dokładnie tak, jak estetycznie zaprojektowane biuro zachęca klientów do współpracy z naszą firmą, tak samo postrzegana jest strona internetowa.

Dobrze zaprojektowana strona pokaże, że jesteśmy profesjonalną oraz godną zaufania firmą.

Nasza agencja, jeszcze nigdy nie spotkała się z sytuacją w której pieniądze wydane na profesjonalną stronę internetową nie zwróciły się. Internet jest potężnym nośnikiem reklamy i musisz zdać sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach, posiadanie strony internetowej jest tak samo ważne, jak posiadanie reprezentatywnego biura.

Zapraszamy do współpracy.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *