fbpx

Content marketing (marketing treści) jest strategią polegającą na pozyskaniu klienta za pomocą publikacji treści. Głównym celem content marketingu jest stworzenie treści, która będzie na tyle interesująca (zabawna, interaktywna, angażująca, emocjonalna, wartościowa, ekspercka) dla potencjalnego odbiorcy, że zachęci go zarówno do zapoznania się z materiałem jak i do udostępnienia go w social media. Treścią może być m.in. artykuł, raport, eBook, blog, film, podcast, prezentacja, infografika, zdjęcie, newsletter.

icon

Przykładowe usługi

Copywriting

od 49 zł netto

Pisanie tekstów do wszelakich form publikacji i sloganów reklamowych. Copywriting to etap artystyczny polegający na stworzeniu tekstu do reklamy.

Prowadzenie Bloga

od 79 zł netto

Profesjonalne prowadzenie bloga, budowanie treści pod konkretne przekazy oraz optymalizowanie pod kątem pozycjonowania.

Social Media

od 239 zł netto

Poprzez atrakcyjne, aktualne treści zbudujemy zainteresowanie marką, utrwalimy jej wizerunek w świadomości konsumentów.

Oferta oraz pakiety mają charakter poglądowy, należy je traktować orientacyjnie gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zainteresowała cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

marketing-internetowy-po-co

Po co mi marketing internetowy?

Pytanie może wydawać się śmieszne, jedna wielu klientów wciąż je zadaje więc w skrócie… Marketig Treści pomoże Ci wspiąć się w wynikach wyszukiwania google, zbudujesz lojalność klientów, zaufanie, zostaniesz ekspertem w swojej branży – potencjalni klienci zaczną Cię postrzegać jako kogoś komu warto zaufać.

marketing-internetowy-start

Od czego zacząć?

Najlepiej czym prędzej skontaktuj się z nami, doradzimy Ci jak zacząć i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Duże znaczenie ma to co chcesz osiągnąć daną kampanią np. Zbudować zainteresowanie marką, zwiększyć sprzedaż, zwiększyć ilość odwiedzin w witrynie, zorganizować spotkanie itp. Mamy spore doświadczenie – pomożemy Ci!

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas, z pewnością udzielimy Ci odpowiedzi na pytania, których szukasz.

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pixelwork.pl w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych i możliwość ich poprawiania, jak również że akceptuję politykę prywatności.