fbpx

Wykorzystaj fakt, że Media Społecznościowe (ang. Social Media) takie jak Facebook,Instagram i Linkedin pozwalają do dotarcie do sprecyzowanej grupy docelowej. Podczas tworzenia kampanii w mediach społecznościowych możemy określic takie elementy jak: wiek, status zawodowy, geolokalizacja, powiązania z innymi markami / stronami, wykształcenie i wiele więcej!

icon

Media Społecznościowe

Facebook

od 249 zł netto

To jedna z najbardziej popularnych platform mediów społecznościowych na świecie, dlatego jest potężnym narzędziem komunikacji z potencjalnymi Klientami z całego świata.
Czytaj więcej...

Instagram

od 179 zł netto

To medium, które w ostatnich kilku latach wybiło się spośród innych kanałów w mediach społecznościowych. Przekonamy Cię że instagram to nie tylko zdjęcia i serduszka, a profesjonalne narzędzie!
Wykorzystaj potencjał!

Linkedin

od 439 zł netto

Linkedin stał się jedną z najpopularniejszych from rozwoju dla profesjonalistów, a konto firmowe oferuje szereg możliwości dzięki którym pozyskasz wartościowe leady.
Wykorzystaj potencjał!

Główny wpływ na cene ma ilość roboczogodzin specjalistów przeznaczonych na obsługę projektu. Oferta oraz pakiety mają charakter poglądowy, należy je traktować orientacyjnie gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zainteresowała cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

media-spolecznosciowe

Media społecznościowe – to się opłaca!

Skuteczne prowadzenie mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Linkedin to absolutna konieczność w dzisiejszych czasach. Podczas prowadzenia Twojej firmy w mediach społecznościowych budujemy relacje z Twoimi potencjalnymi klientami, nawiązujemy relacje, tworzymy grupe fanów, czyli po prostu Twoją markę w mediach społecznościowych.

media-spolecznosciowe-koszt

Ile kosztuje obsługa mediów społecznościowych?

Każda usługa obsługi mediów społecznościowych jest wyceniania indywidualnie, a cena zależy od kilku czynników. Głównym z nich jest branża w jakiej działa Twoja firma, do każdej działalności indywidualnie oferujemy różne ilości publikacji oraz budżet reklamowy w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram itp.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas, z pewnością udzielimy Ci odpowiedzi na pytania, których szukasz.

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pixelwork.pl w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych i możliwość ich poprawiania, jak również że akceptuję politykę prywatności.