fbpx

Projektowanie graficzne – Stworzymy dla twojej firmy pełną identyfikację wizualną opartą na innowacyjności i unikalności. Dzięki
nim zyskasz możliwość wybicia i wyróżnienia się z tłumu.
Zapamiętaj: Wychodzimy poza szablony by każda stworzona przez nas grafika była nowym obrazem myśli powtarzanej przez lata.

icon

Cennik projektowania graficznego

Cennik zawiera tylko kilka przykładowych i orientacyjnych wycen projektów.

Projekty wizytówek

od 49 zł netto

Przykuwające oko projekty wizytówek w niskiej cenie!

Projekty ulotek

od 79 zł netto

Projekty ulotek, broszur, plakatów itp. Tanio i profesjonalnie.

Projketowanie stron

od 239 zł netto

Profesjonalne projekty stron internetowych czyli webdesign.

 Oferta oraz pakiety mają charakter poglądowy, należy je traktować orientacyjnie gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zainteresowała cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

projektowanie-graficzne-gotowe-do-druku

Materiały gotowe do druku

Dzięki unikalnemu projektowi graficznemu wyróżnisz się spośród konkurencji, a Twoi klienci będą Cię postrzegać jako profesjonalnego Przedsiębiorce. Materiały króre od nas otrzymasz będą gotowe do druku w formacie .PDF. Oferujemy również wydruk materiałów w różnych formatach/rozmiarach/nakładach.

projektowanie-graficzne-co-projektujemy

Co projektujemy?

Pełny branding w skład którego wchodzi m. in.: projekt logo, katalogu, broszury, projekt strony internetowej, ulotki, wizytówki, opakowania, itp.
Projektowanie graficzne towarzyszy nam od lat, dlatego wiemy jak projektować tak, aby zatrzymać klienta i sprawić, że chętniej skorzysta z Twoich usług..

icon

Przykładowe realizacje

Zainteresowała cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas, z pewnością udzielimy Ci odpowiedzi na pytania, których szukasz.

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pixelwork.pl w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych i możliwość ich poprawiania, jak również że akceptuję politykę prywatności.